Rozpoczynamy współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego została wybrana jako jedna z ośmiu organizacji pozarządowych z terenu województwa śląskiego, dla której studenci Uniwersytetu Ekonomicznego przygotują plan komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Uniwersytet Ekonomiczny w październiku ogłosił konkurs skierowany dla ngo pod nazwą   “Postaw na skuteczną komunikację!”.  Jego celem było wybranie ngo, dla których studenci  drugiego roku studiów magisterskich Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, na specjalności Zarządzanie komunikacją przygotują dla wybranych organizacji plan komunikacji.  Jest to świetne połączenie – studenci będą mogli przetestować swoje umiejętności w praktyce i nabrać umiejętności, zaś organizacje zyskają potężne narzędzie do promocji swoich działań. Warto nadmienić, że działania te nadzorowane będą przez opiekunki roku mgr Annę Losę-Jonczyk i dr Marię Buszman-Witańską. To uznane osobistości, praktycy PR, więc to dla FRSP spore wyróżnienie. Warto nadmienić, że nasz prezes jest absolwentem studiów Public Relations – nowoczesna komunikacja w praktyce, których kierownikiem jest właśnie dr Buszman-Witańska.

Prócz FRSP udział w całym przedsięwzięciu wezmą:

1.Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides,
2.Stowarzyszenie Krystyn Imienia Krystyny Bochenek,
3.Hufiec ZHP Katowice,
4.Fundacja Class Ladies,
5.Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Ziemia Pszczyńska”,
6.Zakon Maltański w Polsce,
7.Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

Wszystkim wybranym gratulujemy, cieszymy się na możliwość współpracy i do zobaczenia na pierwszym warsztacie, który już 5 listopada.