Rezultaty projektu EVS Against marginalization

Rezultaty projektu EVS Tale of the two citiesRezultaty projektu EVS Against marginalization zostały wypracowane przez naszych wolontariuszki Ewę i Karolinę podczas ich Wolontariatu Europejskiego w Tiranie, w Albanii. Wolontariuszki miały okazję działać w organizacji Projekte Vullnetare Nderkombetare.

Interesujący projekt społeczny na Bałkanach. Do  zadań Ewy i Karoliny należało przybliżenie lokalnej społeczności, głównie młodzieży, zagadnień związanych z prawami człowieka.  Prowadziły warsztaty i zajęcia w szkołach, świetlicach oraz w ośrodku dla osób niepełnosprawnych. Miały okazję również organizować zajęcia dla Romów mieszkających w Tiranie, głównie dla dzieci. Wszystkie te aktywności miały między innymi na celu rozbudzenie ciekawości na świat i inne kultury, przybliżenie nowych możliwości związanych z zaangażowaniem w działalność społeczną oraz pomagają w odnalezieniu inspiracji i podtrzymaniu motywacji do realizacji swoich pomysłów.

Więcej możecie się też dowiedzieć z ich relacji: Relacja Ewy i Karoliny

Dzisiaj dzielimy się z Wami tym co dziewczynom udało się wypracować przez 10 miesięcy które miały okazję spędzić w Albanii, działając społecznie.

1.Prezentacja 

2.  Pokaz slajdów

3. Wideo podsumowujące działania

4. Opracowane materiały promocyjne

ulotka PVN 2017

POSTER PRINT OK

information brochure about EVS

5. Analiza ankiet przeprowadzonych wśród młodzieży na temat aktywnego obywatelstwa europejskiego – badanie

analysis of active European citizenship surveys

Rezultaty projektu EVS Against marginalization, Rezultaty projektu EVS Against marginalization. Rezultaty projektu EVS Against marginalization. Rezultaty projektu EVS Tale of the two cities