Rekrutacja na wizytę studyjną w Bułgarii

Prowadzimy rekrutację na wizytę studyjną w Bułgarii, w mieście Warna. Celem wizyty jest przybliżenie młodym ludziom działania sektorów gospodarki morskiej i oceanicznej. Wizyta studyjna realizowana będzie na wyższych uczelniach w Warnie:  Akademii Marynarki Wojennej oraz Tourism Collegue. Szczegóły w ogłoszeniu. 

 

Poszukujemy uczestników na 3 dniową wizytę studyjną w Warnie (Bułgaria) realizowanej w ramach projektu Blue Generation. 

Celem projektu, jak i wizyty studyjnej, jest zachęcenie młodych ludzi w wieku od 18 do 29 lat do podjęcia kształcenia lub zatrudnienia w jednym z siedmiu sektorów Niebieskiej Gospodarki. Sama wizyta studyjna będzie praktycznym przybliżeniem tych sektorów – w ramach szkoleń i warsztatów w Akademii Marynarki Wojennej w Warnie oraz Tourism Collegue w Warnie. 

Infopack: https://www.canva.com/design/DAFQmzsmTPI/U7LdWcD9eQvKdY0ToMptHw/view?utm_content=DAFQmzsmTPI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton#1

Kiedy – od 20 do 24 marca

Gdzie – Warna, Bułgaria

Organizacja goszcząca – Active Bulgarian Society

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach
  • wyżywienie
  • podróż w obie storny oraz transport lokalny. 

Wizyta studyjna będzie realizowana w j. angielskim. Warsztaty będą prowadzone w międzynarodowej grupie młodych ludzi z Hiszpanii, Portugalii, Bułgarii, Rumunii oraz Grecji. 

Każdy z uczestników będzie zobowiązany uiścić wpisowe w wysokości 400 PLN na wskazane przez organizatora konto, po zakwalifikowaniu do udziału w projekcie. 

Zgłoszenia mailowe w którym motywują Państwo swoją chęć udziału w wizycie studyjnej oraz z załączonym CV prosimy przesyłać do 1 marca na adres: ewa.skowronska@frsp.eu z tytułem: BGP – study visit Varna.