Zapraszamy na konferencję “Ocean możliwości”

Serdecznie zapraszamy już 21 marca do Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach na konferencję Ocean Możliwości – perspektywy rozwoju dla młodych. Podczas konferencji przedstawimy możliwość rozpoczęcia i rozwoju kariery zawodowej w obszarze gospodarki morskiej i oceanicznej oraz możliwości wolontariatu w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Podczas konferencji wysłuchać będzie można ekspertów z zakresu gospodarki morskiej i oceanicznej. Naszymi gości będą:

  • Tomasz Pruszyński, kapitan żeglugi wielkiej
  • Julia Stekla z Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki PIB
  • dr Iwona Królikowska, Adiunkt w Akademii Marynarki Wojennej

Eksperci opowiedzą m.in o wyzwaniach pracy na morzu, możliwościach edukacyjnych czy o tym jakie zawody są pożądane w ramach gospodarki morskiej i oceanicznej.

Z kolei w II części poświęconej wolontariatowi EKS wystąpią między innymi polskie wolontariuszki Fundacji Martyna, Sonia i Lorana oraz Khatuna – wolontariuszka z Gruzji, obecnie koordynatorka projektów wolontariatu w FRSP.

Do pobrania:

Harmonogram konferencji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji prosimy o wypełnienie formularza online: https://forms.gle/9BRJDNQcEb6AN3gN7

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką projektu Ewą Skowrońską na adres e-mail: ewa.skowronska@frsp.eu.

Konferencja realizowana jest w ramach projektu Blue Generation finansowanego ze środków Funduszy Norweskich i EOG ramach Funduszu na rzecz Zatrudnienia Młodzieży.