Preferencyjne pożyczki dla firm z Małopolski

Preferencyjne pożyczki dla firm z MałopolskiCentrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. realizuje przedsięwzięcia kreujące nowe możliwości rozwoju gospodarczego Małopolski Zachodniej. Wśród nich są także preferencyjne pożyczki dla firm z Małopolski. Oprocentowanie waha się w granicach 2-3%, zaś kwoty pożyczki to minimalnie 5.000 zł i  maksymalnie 120.000 zł. Jest to świetny sposób na szybki zastrzyk gotówki, np. gdy trafi się okazja do korzystnego zakupu, konieczność zakupienia większej partii towarów, albo gdy spóźnia się transza z dotacji unijnej.

 

Dla kogo: Preferencyjne pożyczki dla firm z Małopolski

Pożyczkobiorcami mogą być mikroprzedsiębiorcy  podejmujący lub prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa małopolskiego. Wnioskować mogą także osoby fizyczne, osoby prawne (np. organizacje pozarządowe) i jednostki organizacyjne nie będącą osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa małopolskiego.

Przeznaczenie pożyczki: Preferencyjne pożyczki dla firm z Małopolski

Rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwój przedsiębiorstwa. Pożyczkę można wydać zarówno na zakupy inwestycyjne, jak i na bieżący obrót.

 Oprocentowanie pożyczki: Preferencyjne pożyczki dla firm z Małopolski

Od 2,83% w skali roku (oprocentowanie ustalane jest zgodnie z wytycznymi  nt. ustalania stóp referencyjnych), bez opłat dodatkowych, marż i prowizji.

Kwota pożyczki:

Minimalnie 5.000 zł, maksymalnie 120.000 zł.

Okres spłaty:

Do 60 m-cy  z możliwością karencji do 6 miesięcy.

Formy zabezpieczenia pożyczki:

Poręczenie.


Więcej informacji, regulamin, wniosek oraz inne dokumenty do pobrania ze strony Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o..Przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem preferencyjnej pożyczki zapraszamy do kontaktu z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego pod numerem telefonu 32 209 59 60 lub  516 788 590, bądź mailowo na adres marcin.germanek@frsp.eu.

Zobacz także: inne rodzaje preferencyjnych pożyczek.