Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej – wideoporadnik

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej Prezentujemy przygotowany przez nas krótki filmik, w którym znaleźć można wszystkie niezbędne informacje na temat tego, jak pozyskać dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W obecnej perspektywie dotacje wynoszą niecałe 25 000 zł, ale ogromną zaletą jest fakt, że można uzyskać dodatkowe środki na pokrycie składki ZUS, kosztów takich jak czynsz, media, opłaty telefoniczne, materiały,  a nawet paliwo do samochodu. Jest zatem o co się starać.o

0

Zobacz film:

video:

Pierwsze nabory na dotacje już wystartowały. Obecnie rekrutacja trwa w województwie świętokrzyskim.  W innych częściach kraju nabory ruszą w najbliższych tygodniach. Na Śląsku powinny pojawić się w okresie wakacyjnym.

teks

Osoby zainteresowane otrzymaniem dotacji zapraszamy do kontaktu z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego pod numerem telefonu  516 788 590, bądź mailowo na adres marcin.germanek@frsp.eu. Napiszemy dla państwa wniosek, przygotujemy  także do rozmowy z doradcą zawodowym. Gwarantujemy najwyższą jakość!

 

Zobacz także:
inne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.