Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together

Podsumowanie projektu Let's celebrate 10 years of FCV togetherPodsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together to podsumowanie dziewięciu miesięcy działań naszej wolontariuszki Izabeli w Barcelonie, w Hiszpanii.

Pamiętacie Izę? Działał w organizacji Fundació Catalunya Voluntària. Jej relację mieliście okazję przeczytać w zeszłym roku na naszej stronie.

Dzisiaj chcielibyśmy się z Wami podzielić rezultatami projektu i sukcesami Izy. Oceńcie sami to co udało się jej zdziałać przez okres 9 miesięcy. Uważamy, że ten artykuł może stać się również natchnieniem dla Was, zastanówcie się czy  warto wybrać się na EVS.

1.  Przewodnik dla młodzieży z Polski, z podstawowymi informacjami o Hiszpanii przygotowany specjalnie z myślą o osobach któr planują wziąć udział w mobilnościa międzynarodowych:

2. Wraz z pracownikami FCV, Iza stworzyła video promujące obchody 10-cio lecia organizacji:

3.  Iza zadbała o wizualną stronę organizacji, opracowując dla niej nowe loga:

 

LOGO FCV

4. Iza opracowała też kalendarz na rok 2018, dostępny dla wszystkich zainteresowanych, do pobrania ze strony www FCV:

calendar

 

5. Inne materiały promocyjne, jak ulotki, plakaty, mapki 

Iza miała możliwość rozwijania sowich umiejętności graficznych i artystycznych. Wszystkie te materiały Iza opracowała pod względem graficznym,. Oprócz tego stworzyła wiele innych materiałów promocyjnych Stowarzyszenia.

6. Lista video na youtube z filmikami krótkometrażowymi związanymi z udziałem w EVS. Filmy z doświadczeniami wolontariuszy wyjaśniają czym jest EVS i dlaczego warto wybrać ten program. Filmy zostały rozpowszechnione wśród młodzieży w szkołach i młodzieżowych organizacjach pozarządowych, aby promować projekty mobilności wśród hiszpańskiej młodzieży. Playlista składająca się z 8 filmów.

7.Iza miała też okazję wspierać przedsięwzięcie jakim było zorganizowanie seminarium “Volunteering for Change”. Od 3 do 10 listopada 2017 w FCV odbyło się międzynarodowe seminarium “Wolontariat na rzecz zmian”, w którym uczestniczyło 22 pracowników młodzieżowych i wolontariuszy, przedstawiciele 13 organizacji non-profit i wolontariackich z Węgier , Rumunia, Grecja, Łotwa, Bułgaria, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii, Katalonia, Turcja, Włochy, Portugalia, Estonia i Polska. Iza odpowiedzialna była za promocję wydarzenia i upowszechnianie rezultatów, między innymi przygotowanie i publikacja na youtube video:

 

I na koniec jej własna prezentacja na temat tego czego doświadczyła w Barcelonie, czego się nauczył, co zawdzięcza  zespołowi organizacji Fundació Catalunya Voluntària oraz całemu EVS.

Autor zdjęć, publikacji, tekstów: Izabela Romańska

Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together, Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together.
Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together. Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together, Podsumowanie projektu Let’s celebrate 10 years of FCV together.
Podsumowanie projektu Let's celebrate 10 years of FCV together