Nabór na II edycję Wyprawy Rozwojowej

Wyprawy Rozwojowej

Tym razem zapraszamy Was do skorzystania z możliwości wyjazdu do Gniewoszowa, miejscowości położonej w Górach Bystrzyckich (Sudety) w ramach Wyprawy Rozwojowej oferowanej przez naszą znajomą – Karolinę Stefaniak. Więcej szczegółów można znaleźć poniżej oraz bezpośrednio u Pani Karoliny: karolina.stefaniak@wp.pl.


Termin Wyprawy: 23 -26 września 2016 (piątek –poniedziałek)

Ponownie zabieramy Was w podróż poznawania siebie i innych! Czterodniowy wyjazd, prowadzony metodą, nauka przez doświadczanie (experiential education) z elementami coachingu, pozwoli na harmonijny trening zasobów osobistych. Będziemy angażować sferę: psychiczną, emocjonalną i behawioralną poprzez ćwiczenia pozwalające na wchodzenie w różnorodne, często niekonwencjonalne role.

Codzienne wyprawy na górskie szlaki pozwolą być blisko przyrody oraz trenować wytrwałość w osiąganiu celu.

Ale po co ten projekt?

Po to by:

– integrować osoby widzące i niewidzące,

– rozwijać w sobie samoświadomość,

– łączyć sferę psychiczną, fizyczną i emocjonalną w rozwoju osobistym,

– poszerzać wiedzę na temat swojego potencjału, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy.

Dlatego też, aby trening był efektywny, ważne jest poznanie potencjału w zakresie określonych kompetencji. Umożliwi nam to stworzenie programu „szytego na miarę”. Dzięki takiemu podejściu będziesz mógł wzmacniać swoje mocne strony a także pochylać się nad obszarami do doskonalenia.

W tym celu, przed wyjazdem przeprowadzimy diagnozę Twojego potencjału metodą Development Center. Zbadane kompetencji pozwoli na zwiększenie Twojej świadomości w zakresie posiadanych predyspozycji.

Diagnozę przeprowadzi nasz partner, firma Experum HR. Więcej o firmie TUTAJ

Wyprawa będzie niecodzienną okazją do uzyskania informacji na temat siebie, tendencji w zachowaniu i podejmowaniu życiowych decyzji. W każdej chwili będziesz mógł liczyć na feedback i wsparcie.

 Jakie kompetencje będziemy rozwijać?

– komunikację

– współpracę

– orientacja na cel

Dlaczego akurat one?

Komunikacja stanowi bazę trwałych relacji, która następnie jest podstawą do dobrejwspółpracy, a ta z kolei może nas doprowadzić do realizowania celów, które świadczą o naszej skuteczności w życiu.

Rozwój kompetencji nierozerwalnie łączy się też ze zmianą (np. myślenia, emocji, zachowania), a metody nauki przez doświadczanie (experiental education), jak i coaching, są jednymi z najskuteczniejszych technik wspierania w rozwoju i przeprowadzaniu różnych zmian w życiu.

Dla Kogo?

Dla każdego kto chce doświadczać czegoś nowego, poznać innych ludzi, przebywać na łonie natury, wyciszyć się i odnaleźć chwilę dla siebie oraz wzmocnić swój potencjał.

Liczba miejsc:

5 uczestników niewidomych – mamy jeszcze 1 wolne miejsce!

5 uczestników pełnosprawnych – mamy jeszcze 2 wolne miejsca!

Zapraszamy!

Cena Wyprawy: 300 zł  (cena zawiera: noclegi, pełne wyżywienie, transport Wrocław-Gniewoszów-Wrocław)

Wyprawę poprowadzą: Marta Smolińska, Karolina Stefaniak

Jesli masz w sobie odrobinę odwagi aby przeżyć przygodę, doświadczyć współpracy i poznać nowych ludzi to zapraszamy do zgłaszania się TUTAJ