Serdecznie zapraszamy na konferencję “Otwarte drzwi do sukcesu – projekty międzynarodowe szansą dla młodzieży” organizowaną przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Celem konferencji jest przybliżenie idei i oferty międzynarodowych projektów realizowanych przez Fundację, które są szansą dla młodzieży w zdobywaniu przez nich doświadczenia i niezbędnych kwalifikacji, które mogą pomóc im w przyszłym życiu zawodowym. Liczymy iż poprzez uczestnictwo w konferencji poszerzą Państwo swoją wiedzę odnośnie możliwości realizacji projektów międzynarodowych dla młodzieży i skorzystania z naszej oferty.

Konferencja odbędzie się będzie w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14 w Katowicach dnia 19 listopada 2019 r. od godz. 11:15 do 15:15

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Osoby chętne do udziału w konferencji uprzejmie prosimy o  wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 17 listopada br.  Formularz dostępny jest pod tym linkiem:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.
W razie pytań lub wątpliwości można kontaktować się z organizatorką konferencji Ewą Skowrońską: mail ewa.skowronska@frsp.eu, telefon +48 660 919 253.
.

Do pobrania plan konferencji