Konferencja: Dotacje dla firm

Dotacje dla firmSerdecznie zapraszamy na konferencję,  której tematem są dotacje dla firm. Organizuje ją Fundacja Class Ladies, a głównym prelegentem będzie prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego Marcin Germanek. Konferencja odbędzie się dnia 16 września 2016 w  Katowicach w budynku przy ul. Kopernika 26.Program konferencji:

Jak i skąd pozyskać środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Gdzie aplikować o środki na rozwój prowadzonego już biznesu?

Czy i jak można skorzystać ze specjalnych premii na działalność?

Dotacja z powiatowego urzędu pracy a dotacje tzw. unijne – które można przeznaczyć na wydatki inwestycyjne (wyposażenia biura, zakup maszyn itp), ale co bardzo ważne przy tej dotacji jest możliwość uzyskania dodatkowych środków zwanych fachowo wsparciem pomostowym. Środki te można przeznaczyć na typowe koszty związane z prowadzeniem działalności: ZUS, opłata za czynsz, abonament za telefon i internet, paliwo do samochodu, ubezpieczenie firmy itp.

Wsparcie kobiet, osób pracujących, prowadzących działalność gospodarczą lub dla nowych pomysłów i przedsięwzięć – na etapie zalążkowym. Pieniądze leżą na ulicy – trzeba jednak umieć się po nie schylić.

Gdzie składać wniosek, jakie dotacje są dostępne, co należy zrobić by je otrzymać – to tematy przewodnie Konferencji Class Ladies poświęconej dotacjom.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków dla swojego biznesu (tego już działającego i tego, który ma zostać założony wkrótce). U nas dowiesz się CZY, GDZIE i JAK wnioskować o środki!

Wyprzedź konkurencję – pomóż w rozwoju swojego biznesu!

Bilety można zakupić tutaj: http://classladiesdotacje.evenea.pl/