Blue Careers – bezpłatny portal z ofertami pracy

Na rynku dostępnych jest dość sporo portali z ofertami pracy. Są one odpłatne, a ceny na tych najpopularniejszych dochodzą do kilkuset złotych netto. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Blue Careers – bezpłatny portal z ofertami pracy.

BlueGeneration.careers to darmowa platforma z ofertami pracy stworzona w ramach projektu BlueGeneration, która łączy pracodawców, instytucje szkoleniowe i osoby poszukujące pracy w europejskiej Niebieskiej Gospodarce.

Blue Careers – bezpłatny portal z ofertami pracy, staży i szkoleń skierowany jest zarówno do osób poszukujących pracowników jak i do osób poszukujących pracy. Wybrać można takie gałęzie gospodarki jak:

  • turystyka
  • akwakultura
  • biotechnologia
  • energia oceaniczna
  • gospodarstwa rybne
  • budowa statków
  • transport
    i inne.
Blue Careers zawiera oferty z praktycznie całej Europy!

Dlaczego jest to tak świetne rozwiązanie? Europejska Niebieska Gospodarka oferuje obecnie około 5,4 miliona miejsc pracy i ma podwoić swoje zatrudnienie do 2030 r. Dlatego wiele firm morskich i ośrodków szkoleniowych chce zachęcić młodych ludzi do podjęcia ekscytującego zatrudnienia w sektorach Niebieskiej Gospodarki.

Wśród młodych ludzi w szkołach, na uniwersytetach, w organizacjach młodzieżowych i organizacjach pozarządowych projekt Blue Generation promuje zrównoważoną karierę w sektorach Niebieskiej Gospodarki, kolejne kroki ścieżki kariery i możliwości zdobycia zatrudnienia.

Wspierany przez ekspertów i wiodące europejskie stowarzyszenia handlu morskiego BlueGeneration stworzył unikalną sieć Blue Economy, która łączy pracodawców, instytucje szkoleniowe i osoby poszukujące pracy w Europie. Więcej o projekcie Blue Generation przeczytasz tutaj.

Niezależnie od tego, czy szukasz szkoleń i ofert pracy , czy szukasz nowych pracowników i stażystów – dołącz do BlueGeneration.careers, aby znaleźć coś dla siebie.

Link do portalu: https://bluegeneration.careers/