#Social Impact

Z przyjemnością możemy ogłosić, iż rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu. Social Impact: Measuring what is important, bo tak brzmi jego pełna nazwa ma za zadanie wyposażyć zaangażowane w reazliację projektu organizacje w umiejętności mierzenia tzw. wpływu społecznego.

Liderem projektu jest organziacja Center for Euroinitiatives z Ukrainy, a partnerami w projekcie są:

W dniach 21-24 stycznia 2020 r. w Sumy na Ukrainie odbyło się spotkanie inicjujące projekt, tzw. kick-off meeting. Przedstawiciele wszystkich zaangażowanych w realizację projektu organizacji mieli okazję wymienić się uwagami i planami dotyczącymi działań w projekcie i ustalić zasady i harmonogram jego realizacji.

Kolejnym etapem jest szkolenie dla uczestników projektu, na które każda z organizacji wydeleguje 3 pracowników. Szkolenie będzie dotyczyć technik mierzenia wpływu społecznego. Odbędzie się ono w Londynie na przełomie marca i kwietnia 2020 r.

 

Więcej informacji o działaniach w projekcie zamieszczać będziemy na naszej stronie internetowej, a znaleźć je będzie można także na oficjalnym fanpage projektu: Social impact: Measuring what is important. Już teraz zachęcamy do jego polubienia i obserwowania. 

Projekt finasowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ na lata 2014-2020.