Nawiążemy współpracę z doradcami edukacyjnymi, zawodowymi, pośrednikami pracy

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego nawiąże współpracę z doradcami edukacyjnymi, zawodowymi, pośrednikami pracy i innymi osobami pracującymi z młodzieżą w obszarze aktywizacji zawodowej. 

W ramach realizowanego przez nas projektu pn. Blue Generation finansowanego ze środków EOG realizujemy spotkania promocyjno-informacyjne dotyczące możliwości zatrudnienia w obszarze gospodarki morskiej i oceanicznej. Zakończyliśmy pilotażowy etap na terenie woj. śląskiego i obecnie spotkania takie chcemy realizować na terenie całej Polski. Dlatego poszukujemy osób, które mogą takie spotkanie poprowadzić bądź zorganizować. Oferta skierowana jest do osób związanych ze szkołami, uczelniami, urzędami pracy, organizacjami pozarządowymi i wszystkimi innymi podmiotami oświatowymi oraz instytucjami rynku pracy. 

Ze względu na obostrzenia pandemiczne najbardziej poszukujemy osób, które prowadzą już współpracę z grupami lub mają do takich grup możliwość dotarcia.  

W ramach projektu oferujemy także mentoring, możliwość uczestnictwa w wizycie studyjnej u pracodawców branżowych (job shadowing) oraz korzystanie z darmowej platformy z ofertami szkoleń, staży i ofert pracy. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem biuro@frsp.eu. Szczegóły przekażemy już w bezpośrednio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + dwa =