KONFERENCJA „KARIERA W NIEBIESKIEJ GOSPODARCE – MOŻLIWOŚCI I SZANSE”

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez FRSP konferencję pn. „Kariera w niebieskiej gospodarce. Możliwości i szanse”. Celem konferencji jest przybliżenie możliwości i szans jakie daje Gospodarka morska i oceaniczna (tzw. Blue Economy) dla młodych ludzi w wieku od 16 do 29 lat w obszarze rozwoju zawodowego i kształcenia.

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Kariera w Niebieskiej Gospodarce – możliwości i szanse” organizowaną przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego w ramach projektu finansowanego z Funduszy Norweskich i EOG „Blue Generation Project”.

Celem konferencji jest przybliżenie możliwości i szans jakie daje Niebieska Gospodarka (tzw. Blue Economy) dla młodych ludzi w wieku od 16 do 29 lat w obszarze rozwoju zawodowego i kształcenia. Liczymy na to, iż poprzez uczestnictwo w konferencji poszerzą Państwo swoją wiedzę na temat realnego potencjału sektorów Niebieskiej Gospodarki oferujących młodym ludziom szansę na zatrudnienie, wykształcenie, zdobycie doświadczenia zawodowego. 

W ramach konferencji będą mogli Państwo wysłuchać prelekcji naszych gości:

  • Pana Michała Bąk – Sekretarza Generalnego Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych Polskie Jachty
  • Pana Łukasza Fajt – Członka Zarządu firmy Vulcan Training&Consultancy
  • Pani Weroniki Gocłowskiej – Rzecznika Prasowego Akademii Morskiej w Szczecinie
  • Pani Joanny Szozdy – Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie

W trakcie konferencji zostaną zachowane wszystkie obowiązujące zasady reżimu sanitarnego. Ze względu na obostrzenia konferencja będzie miała charakter online: prelegenci będą występować poprzez komunikator internetowy ZOOM na żywo i zostanie zachowany pełny kontakt z uczestnikami. 

Udział w konferencji jest bezpłatny.


Data: 10 czerwca 2021 r. od godz. 10 do 13.30

Forma: on-line, na platformie ZOOM

Rejestracja:
Osoby chętne do udziału uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 31 maja br. Formularz jest dostępny pod tym linkiem: https://forms.gle/LrkMbuf82mhSab8K9

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z koordynatorką projektu Blue Generation, Panią Ewą Skowrońską
mail: ewa.skowronska@frsp.eu,
telefon: +48 579 541 334)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =