EVS na Ukrainie, YNGO „Nashe Podillia”

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego wspiera organizację Semper Avanti z Wrocławia w poszukiwaniach wolontariusza/wolontariuszki EVS na zaakceptowany projekt w Winnicy na Ukrainie, w organizacji YNGO „Nashe Podillia”

Projekt odbywa się w Winnicy (Centrum kraju, daleko od obszaru konfliktu). Poszukują polskiej wolontariuszki\ polskiego wolontariusza do projektu “We go for sustainability” w ramach europejskiego programu EVS Erasmus+. Projekt już został potwierdzony przez Polską Agencję Narodową. Rozpoczyna się 1  marca 2015 i będzie trwał 8 miesięcy.

Szukamy młodej osoby do 30 lat, która jest zainteresowana pracą w organizacji pozarządowej na Ukrainie. Program Erasmus+ pokrywa wszystkie koszty życia na Ukrainie oraz podróż i wizę. Zadania wolontariusza to: m.in  zajęcia które mają na celu zapewnić zrównoważony rozwój dwóch miasteczek blisko Winnicy, które będą miały charakter kulturalny, ekologiczny oraz informacyjny.

O szczegółach można przeczytać na stronie SALTO

Proszę wysyłajcie swoje CV oraz listy motywacyjne na następujący adres: yarikgera@gmail.com albo skontaktujcie się z organizacją wysyłającą z Wrocławia Semper Avanti – pytajcie Hanne Darafeichuk odnośnie projektu na Ukrainie.

Życzymy powodzenia!