Cykl Spotkań z Kulturą

Interesują Cię inne kultury? Chcesz podróżować nie opuszczając Woli? 
Gwarantujemy informacje z pierwszej ręki, bo spotkania są prowadzone przez rodowitych mieszkańców „odwiedzanych” przez nas krajów.

Ciekawostki, zwyczaje oraz oczywiście kuchnia i tańce z różnych stron świata, to to, co nas czeka!
 
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miedźnej z/s w Woli i z Gminnym Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Miedźna na “Spotkania z Kulturą”. 

Będzie to cykl spotkań, który pozwoli nam lepiej poznać Gruzję, Rosję i Armenię. Rozpoczynamy już 6 czerwca o godzinie 15:00 prezentacją kulturalną na temat Gruzji, którą poprowadzi wolontariuszka Programu Europejski Korpus Solidarności – Mariam z Gruzji. 
Gdzie? – w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miedźnej z/s w Woli  (ul. Poprzeczna 1, 43-225 Wola)
 
Kolejne spotkanie już 20 czerwca – warsztaty z gotowania jednej z tradycyjnych gruzińskich potraw. Zapisać na warsztaty będzie się można podczas prezentacji 6 czerwca. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!
 
Przed nami jeszcze warsztaty tradycyjnego tańca gruzińskiego i wiele innych atrakcji w kolejnych tygodniach. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco. 
 
!!SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

1 comment

  1. Basma El hansali

    Hello my name is Basma El Hansali I would like to participate with your fondation because I love experiencing the culture of other countries, it will help me in becoming the better me because it will make me explore more places , contries and cultures and meeting new sets of friends.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dziewięć =