Zespół

mg_profMarcin Germanek – Prezes Zarządu

Konsultant ds. pozyskiwania dotacji, koordynator projektów unijnych, doradca obywatelski. Pomysłodawca i prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. W latach 2014-2018 także Radny Gminy Miedźna. Zarządzał także własną działalnością gospodarczą. Absolwent czterech państwowych uczelni – magister nauk politycznych Uniwersytetu Śląskiego, ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektem europejskim oraz PR .na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
……………………………..
Kontakt: marcin.germanek@frsp.eu

Natalia Germanek – Wiceprezes Zarządu

Koordynatorka projektów Erasmus+. Specjalista ds. promocji i PR. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Administracji i Zarządzania. Z organizacjami pozarządowymi związana od początku swojej kariery zawodowej. Współzałożycielka FRSP. Prowadzi także własną działalność gospodarczą.

Kontakt: natalia.podbielska@frsp.eu

 

beataBeata Zelent-Bieniek – doradczyni ds. zatrudnienia

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie na kierunku pedagogika. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalistka w zakresie planowania ścieżki kariery i poszukiwania zatrudnienia. Posiada doświadczenie na stanowiskach w agencji zatrudnienia oraz powiatowym urzędzie pracy. Certyfikowana trenerka. Sporządza również wnioski o dofinansowanie.

Kontakt: beata.bieniek@frsp.eu

.

Ewa Skowrońska – koordynatorka projektów Erasmus+, Europejskiego Korpusu Solidarności i EOG

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach politologia. Swoją karierę zawodową bardzo mocno związała z organizacjami pozarządowymi, gdzie pracuje jako specjalistka ds. pozyskiwania Funduszy Europejskich i zarządzania projektami. Posiada także doświadczenie w pracy w administracji publicznej, gdzie zajmowała się  projektami inwestycyjni. W FRSP koordynuje projekty wolontariatu, wymian młodzieżowych oraz projekt z zakresu aktywizacji zawodowej młodzieży. Aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Kontakt: ewa.skowronska@frsp.eu

Aleksandra Wieczorek – koordynatorka projektów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i rekreacja. Doskonale zna projekty Korpusu Solidarności, gdyż sama była wolontariuszką EVS, gdzie również zajmowała się koordynacją projektu. Jej organizacją wysyłającą była FRSP, a po powrocie z wolontariatu Aleksandra objęła stanowisko koordynatorki projektów.

Kontakt: aleksandra.wieczorek@frsp.eu

Natalia Kacperska – koordynatorka projektów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Edukacja Dorosłych i Marketing Społeczny.  Posiada bogate doświadczenie w projektach Erasmus+. W swojej karierze pracowała m.in w Biurze Współpracy Międzynarodowej w Pradze. Jej poprzednim stanowiskiem pracy również była koordynacja projektów wolontariatu europejskiego. Może pochwalić się także kilkoma laty udzielania się jako wolontariuszka. W naszej Fundacji zajmować się będzie koordynacją projektów wysyłających oraz wymian młodzieżowych. 

Kontakt: natalia.kacperska@frsp.eu

Fabiana Tripodi – wolontariuszka EKS
Z wykształcenia specjalistka ds. HR. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte m.in w agencji zatrudnienia. Dołączyła do zespołu FRSP w styczniu 2020 r. i będzie realizować swój wolontariat związany z lokalnym rozwojem wolontariatu przez 11 miesięcy. W tym czasie będzie również wspierać FRSP w codziennej pracy.

Kontakt: fabiana.tripodi@frsp.eu