Misja

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego została powołana do życia w 2014 roku, by działać na rzecz zatrudnienia, tworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju przedsiębiorczości. Stworzona została przez doświadczone osoby dotychczas działające na różnych, ale przenikających się polach – zarówno w administracji publicznej, sektorze prywatnym jak i organizacjach pozarządowych. Chcąc działać wspólnie zjednoczone siły zaowocowały powstaniem FRSP.

Swoich celów statutowych określiliśmy sporo lecz wszystkie one skupiają się wokół wspomnianych działań na rzecz zatrudnienia,tworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju przedsiębiorczości. Świadczymy doradztwo dla wszystkich, którzy zainteresowani są w jakikolwiek sposób rynkiem pracy: studentów, osób bezrobotnych, pracujących i przedsiębiorców, a także organizacji pozarządowych. Głównie nasze doradztwo związane jest z pozyskiwaniem dotacji oraz dofinansowań. Podpowiadamy jak zmienić pracę, dostać się na staż, otrzymać środki na założenie, rozwój firmy lub organizacji pozarządowej.

Nasze usługi są jednak kompleksowe. Chcemy zapewnić wszystkim pełen zakres wsparcia dlatego Fundacja świadczy też takie usługi jak porady prawne, doradztwo wizerunkowe i public relations. Podpowiadamy także jaki bank ma najlepszą ofertę, jakie wybrać biuro księgowe, a nasi informatycy przygotują dla klienta stronę internetową i zbudują sieć w biurze. Wszystko po to, by przedsiębiorczość mogła się dzięki nam jak skutecznie i dynamicznie rozwijać.

Więcej o zakresie naszych działań znaleźć można w zakładce „Usługi i oferta„.